ADÜ Menü

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Kestane Sempozyumu

HATIRLATMALAR

Bildiri Özeti Son Gönderim Tarihi:

01 Ağustos 2022

 

Katılım Ücreti Son Ödeme Tarihi:

20 Ağustos 2022

 

Bildiri Tam Metin Son Gönderim Tarihi:

30 Ekim 2022

 

Kestane Sempozyumu Düzenlenme Tarihi:

13-15 Ekim 2022

.
Üniversite Haber Merkezi
05
12
Veteriner Fakültesi Lisans Öğrencilerimizin 3 Projesine TÜBİTAK’tan Destek Üniversitemiz Veteriner Fakültesi 4. sınıf lisans öğrencilerinin hazırladıkları projeler “TÜBİTAK 2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı” kapsamında desteklenmeye hak kazandı.
05
12
“Üniversiteyle Buluşuyorum” Projesi Kapsamında Serçin İlkokuluna Yardım Çalışmaları Başlatıldı Üniversitemiz Söke İşletme Fakültesi, Söke Şehit Faruk Anadolu İmam Hatip Lisesi, İlçe Belediye, Kaymakamlık ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle yürütülecek olan “Üniversiteyle Buluşuyorum” projesi kapsamında 30 Kasım 2022 tarihinde Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Yapıcı ziyaret edildi.
02
12
Rektörümüzden Dünya Engelliler Gününde Öğrencilerimize Jest Dünya Engelliler Günü kapsamında Üniversitemiz Koçarlı Meslek Yüksekokulu (MYO) Çocuk Gelişimi Programı Öğretim Elemanları Öğr. Gör. Ayfer Ergezen ve Öğr. Gör. Gülcenur Kesebir koordinatörlüğünde program öğrencilerinin, Hacı Hüseyin Aslan Özel Eğitim Uygulama Okulu, Seda Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Ege Güldem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi iş birliği ile düzenlediği 'Engelsiz Dans Gösterisi', 2 Aralık 2022 tarihinde gerçekleşti.
02
12
Engelli Dostu Kütüphanemiz EYAF EXPO 2022 Zirvesi'ne Katıldı Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ev sahipliğinde gerçekleşecek olan “12. Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi” tanıtım toplantısı, 1-4 Aralık 2022 tarihleri arasında The İstanbul Expo tarafından düzenlendi.