Değerli Meslektaşlarımız,

Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi Zootekni Anabilim Dalı olarak IV. Ulusal Veteriner Zootekni Kongre'sini Aydın İlimizde düzenlemenin heyecan ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Temel olarak hayvan yetiştiriciliği ve ıslahı alanında faaliyet gösteren zootekni biliminin çalışma alanı, teknolojik olanakların sürekli yenilenmesi, genetik, hayvan refahı, davranış bilimi, etik, hijyen vb. konulardaki gelişmelere paralel olarak her geçen gün daha da genişlemekte ve çalışma konularının çeşitliliği artmaktadır. Bilim alanlarındaki yenilik ve gelişmelerin takibinin ve bilimsel paylaşımın etkin biçinde gerçekleştirilebileceği ortamlar olan kongreler, aynı zamanda bilim alanında faaliyet gösteren akademisyenlerin ve ilgili sektör çalışanlarının biraraya getirilmesine olanak tanıyan, bilimsel iletişimin yanısıra sosyal ilişkilerin yapılanmasına ve güçlenmesine de önemli katkı sağlayan etkinlikler olarak tanımlanabilir.

Bu bağlamda 24-26 Mayıs 2012 tarihleri arasında Aydın Anemon Otel'de düzenleyeceğimiz kongrede sizlerle birlikte olmaktan mutlu olacağımızı belirtir, kongreye yapacağınız katılım ve bildiri desteklerinize şimdiden teşekkür ederiz.

           

 

                                              Kongre Düzenleme Kurulu adına

              Prof.Dr.Ahmet NAZLIGÜL

                                                        Kongre Başkanı

 

     

DUYURULAR

Kongre Programı kesinleşmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV. Ulusal Veteriner Zootekni Kongresi - AYDIN

24-26 Mayıs 2012