Değerli Meslektaşlarımız,

V.Ulusal Veteriner Biyokimya ve Klinik Biyokimya Kongre’sine sizleri davet etmenin gurur ve mutluluğunu yaşamaktayız. Biyokimya ve klinik biyokimya alanında yapılan araştırmalar ile her geçen gün daha hızlı ilerleme ve gelişme kaydedilmektedir. Tüm bu yenilik ve gelişmeleri yakından izlemek ve uygulamak, bilgi ve deneyim paylaşımında bulunmak, yapılan çalışmaları karşılıklı tartışma olanağı bulmak, ülkemizin geleceği genç akademisyenleri buluşturmak ve sosyal ilişkilerimizi pekiştirmek amacıyla gerçekleştireceğimiz kongremizde sizlerle birlikte olmak en büyük arzumuzdur.

            Bu amaçlar doğrultusunda 6-8 Eylül 2011 tarihinde on bin yıllık geçmişe sahip tarihçi Heredot’un “Bizim yeryüzünde bildiğimiz en güzel gökyüzünün altı ve en güzel ikliminin bulunduğu yer” olarak tanımladığı Aydın ilimizde yapılacak kongremize katılım ve desteğinizi bekler,

            Sonsuz  sevgi ve saygılarımızı sunarız.

                                                                                

                                                              Prof.Dr.Ayşegül BİLDİK

 

 

DUYURULAR
TUBİTAK'a yaptığımız destek başvurusu kabul edildiği takdirde kongremize katılacak ve etkinlikte bildiri/poster sunumu yapacak olan genç araştırmacıların (35 yaş ve altı) yol, konaklama ve iaşe giderlerine kısmi destek sağlanacaktır.

 

KONGRE PROGRAMI ilan edilmiştir ...

 

KONAKLAMA için son başvuru tarihi 11 Temmuz 2011'dir

 

İndirimli erken kayıt ve bildiri özeti son gönderim tarihi 31 Mayıs'a kadar uzatılmıştır.

 

Sosyal Program Yayınlanmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

V. Ulusal Veteriner Biyokimya ve Klinik Biyokimya Kongresi - AYDIN

6-8 Eylül 2011