İlköğretim Fen ve Teknoloji Öğretmenlerine Yönelik Bilimsel Araştırma Projesi Yürütebilme Yeterliliklerini Geliştirme KursuProgram


Eğiticiler


Ders içerikleri


Etkinlik Fotoğrafları

 
Anasayfa  Düzenleme Kurulu  Kapsam  Başvuru   İletişim

 

Gelişen ve yenilenen Fen ve Teknoloji ile birlikte artık yeni fikirler üretmek, yaratıcılığı arttırmak ve farklı projeler üretmek çağımızın gerekleri haline girmiştir. Maalesef ülkemizde ise lisans seviyesinde bile öğrencilerimizin proje üretmeleri, yeni bir şey ortaya koyabilmeleri çok zordur. Bunun sebepleri daha çok bireylerin araştırma yapma ve proje hazırlama becerilerine yeterince sahip olamamasıdır. Son yıllarda farklı projeler üretilebilmesi adına ülkemizde bölgesel ve tüm ülke çapında (TÜBİTAK; MEB; Üniversiteler) farklı kurumlar proje yarışmaları düzenlemektedir. Ancak bu yarışmalara katılımlar çok sınırlı kalmaktadır. Ayrıca öğretmenlerimiz proje hazırlama ve yürütme konusunda desteğe ihtiyaç duymaktadırlar.  Düzenlenmesi planlanan bu kurs programı ile ilköğretim Fen ve Teknoloji öğretmenlerinin bu konudaki yetersizliklerinin giderilmesi amaçlanmaktadır.

 

Etkinlik Fotoğrafları 

Etkinlik SunularıKatılımcı Listesi

Asil listede yer alan katılımcılardan etkinliğe katılamayacak öğretmenlerimizin 25 Haziran 2011 tarihine kadar bilgi vermeleri gerekmektedir. Ayrıca etkinliğe katılmak için başvuru yapıp asil listede yer almayan öğretmenlerimizden etkinliğe kendi imkanları ile katılmak isteyenlerin 16-25 Haziran tarihleri arasında bize ulaşarak kayıt yaptırmaları gerekmektedir.Etkinliğe katılacak olan öğretmenlerin konaklama ve yol giderleri (tren ve otobüs) TÜBİTAK tarafından karşılanacaktır.


                                                                 
Her hakkı saklıdır.  (c) 2011