ADÜ Menü

11. Uluslararası Eğitim Programları ve Öğretim Kongresi
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi

 

Değerli Meslektaşlarımız,

11. Uluslararası Eğitim Programları ve Öğretim Kongresi (ICCI-EPOK 2023), “Güncel Gelişmeler Doğrultusunda Eğitim Programları: Herkes İçin Eğitim” ana teması ile Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim Fakültesi ev sahipliği ve Eğitim Programları ve Öğretim Derneği (EPÖDER) işbirliğiyle 26-28 Ekim 2023 tarihlerinde Aydın’da düzenlenecektir.

Kongre kapsamında, ulusal ve uluslararası platformlarda Eğitim Programları ve Öğretim alanı başta olmak üzere eğitim bilimlerinde temaya uygun çalışmaları olan araştırmacıların güncel araştırmalarına, paneller ve sözlü bildiriler aracılığıyla yer verilecektir. Kongreye bildiri özeti gönderimi, 15 Temmuz 2023 tarihinde başlayıp 31 Ağustos 2023 tarihinde sona erecektir. Kabul edilen bildiri özetleri kitabı ve başvuran katılımcıların bildiri tam metinleri hakem değerlendirme sürecinden geçtikten sonra elektronik olarak yayımlanacaktır.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim Fakültesinde yüzyüze düzenlenecek kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk ve onur duyacağız.

 

Prof. Dr. Bülent KENT

Doç. Dr. M. Cem BABADOĞAN

Rektör

EPÖDER Başkanı

 

 

This Congress Sponsored by